Що таке онлайн кредити

Що таке онлайн кредити

Ще декілька років тому ніхто в Україні не підозрював, що оформити заявку на кредит, а слідом і отримати кредитні кошти, можна буде, не виходячи з дому. Тепер можна отримати кредит маючи вдома комп'ютер, який підключений до мережі Інтернет, і кредитну картку будьякого банку України. Такий спосіб отримання кредиту дуже зручний для потенційних позичальників.

Як можна отримати online кредит?

Є два варіанти, перший це оформлення онлайн заявки на отримання кредиту в банку, цей варіант передбачає оформлення заявки на кредит онлайн, але за грошима Вам доведеться йти до відділення банку. І другий варіант, це повністю онлайн кредит, де і гроші Вам вишлють на Вашу картку.

В обох віпадках, процедура отримання онлайн кредиту якихсьто особливих складнощів для потенційного клієнта не представляє, а навпаки робить процес отримання кредиту легшим. Для отримання банківськоко кредиту необхідно, на головній сторінці нашого сайту / потрібно вибрати банк, і заповнити online заявку на його отримання за формою яка розміщена після переходу по кнопці "Заповнити заявку". Або відразу ж заповнити загальну заявку відразу в кілька банків, перейшовши у вкладку ЗАЯВКА НА КРЕДИТ. Ця процедура для позичальника абсолютно безкоштовна, так як цей метод дуже подобається банкам і вважається для них безпечним, так як поперше, потенційний клієнт буде перевірений два рази, перший раз автоматично, а вдруге менеджер банку пізніше все одно призначає клієнту зустріч, для перевірки всіх документів, після якої остаточно прояснюється питання про видачу кредиту. Все більша кількість банків надає можливість клієнтам подати заявку на кредит online, це зрозуміло, робить процес зі збору та обробки інформації швидшим. Як заповнювати в онлайн-заявку на сайті банку? Все дуже просто потрйбно ввести дані про себе такі як ПІБ, ІПН, вказати вид зайнятості (офіційне або не офіційна працевлаштування і т.п.), місце проживання , залишити свій мобільній або стаціонарній (за наявності) телефон.

Пару років тому з'явилися небанківські організації, які готові надати повне online кредитування - це значть, що відразу після підтвердження заявки гроші перечісляютсяь на картку, тобто особиста присутність позичальника в офісі компанії не потрібна. Ці кредити відрізняються досить високими відсотками в порівнянні з банківськими кредитами, і не більшим терміном кредитування, повний перелік таких організацій є на нашому сайті у вкладці МІКРОПОЗИКИ. А банки, у яких вйдсотки нижчі, ниж у вищезазначених організайій, не можуть йти на такий ризик, і видавати кредити повністю online, приймаючи тільки онлайн заявки на кредит, заради своєї безпеки, вони видають кредит вже після особистої зустрічі з майбутнім клієнтом-позичальником, попередньо в автоматичному режимі з'ясувавши його кредитну історію.

Всеж таки в Україні є варіант отримання кредиту повністю онлайн і від банку. Але на жаль, тільки одна можлимість, коли Ви через мережу Інтернет купуєте товари. Ось вже декілька років як в звичайних, так і в інтернет-магазинах для клієнтів була запущена послуга онлайн кредитування, так звана оплата частинами від ПриватБанку. Для отримання кредиту потенційному покупцеві потрібно мати кредитну карту від ПриватБанку.

Може, в найближчому майбутньому в Украаїні, можна буде сподіватися на те, що послуга отримання online кредитів буде ще більше розвиватися. І банки почнуть приймати не тільки онлайн заявки, а й видавати кредити повністю в режимі онлайн, і нам не потрібно буде виходити з дому, а тільки скористатися комп'ютером та інтернетом.